Kocaeli Cumhuriyet Ve Gençlik Festivali

Etkinlik Takvimi

  • 1. Gün 26 Ekim Cumartesi
  • 2. Gün 27 Ekim Pazar
  • 3. Gün 28 Ekim Pazartesi
  • 4. Gün 29 Ekim Salı
10:30
12:00

Cumhuriyet Koşusu ve Ödül Töreni

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
12:30
13:30

Festival Açılış Töreni

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
13:30
14:00

Komek-Mancarlı Pide Yeme Yarışması

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
14:00
14:30

Komek-Pişmaniye Yeme Yarışması

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
14:30
15:30

Murat Bizel-Perküsyon-Ritim

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
16:00
17:00

Güven İslamoğlu

Uluslararası Fuar Merkezi Söyleşi Sahnesi
17:00
18:00

KONSER "N'Alaka" Grubu

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
18:00
19:00

KONSER "Şekersiz" Grubu

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
20:00
22:00

Yüksek Sadakat

Uluslararası Fuar Merkezi Ana Sahne
12:30
13:30

Uluslararası Öğrenciler Performans

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
13:30
14:00

Komek-Mancarlı Pide Yeme Yarışması

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
14:00
14:30

Komek-Pişmaniye Yeme Yarışması

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
15:00
16:00

Doğaçlama Tiyatro Ligi

Uluslararası Fuar Merkezi Söyleşi Sahnesi
16:00
17:00

Nalet Bebe(Ömer Başdoğan)

Uluslararası Fuar Merkezi Söyleşi Sahnesi
17:00
18:00

KONSER "Biz Küçükken Sarışındık" Grubu

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
18:00
19:00

KONSER "Fluband Grubu

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
20:00
22:00

CEZA

Uluslararası Fuar Merkezi Ana Sahne
12:30
13:00

Komek Müzik

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
13:30
14:00

Komek-Mancarlı Pide Yeme Yarışması

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
14:00
14:30

Komek-Pişmaniye Yeme Yarışması

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
14:30
15:30

KOÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
15:30
16:30

Hayrettin

Uluslararası Fuar Merkezi Söyleşi Sahnesi
17:00
18:00

KONSER "Pulb" Grubu

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
18:00
19:00

KONSER Emir Yıldız

Uluslararası Fuar Merkezi Alternatif Sahne
20:00
22:00

İlyas Yalçıntaş

Uluslararası Fuar Merkezi Ana Sahne
12:00
12:30

KBB Bando Takımı Açılış Programı

Kent Meydanı
13:15
13:45

Halk Oyunları

Kent Meydanı
14:00
15:00

Komek Müzik

Kent Meydanı
15:30
16:15

Halk Oyunları

Kent Meydanı
18:30

Cumhuriyet Yürüyüşü

Başlangıç: Merkez Bankası Önü
Bitiş : Milli İrade Meydanı
Güzergah: Yürüyüş Yolu
19:00

Açık Hava Sineması

Film : Türk İşi Dondurma
Yer : Milli İrade Meydanı(eski perşembe pazarı)
20:00

MFÖ Konseri

Sekapark Uçurtma Tepesi